KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8034004
nr 803 4004
Färgetsning
Signerad Nyström, 145/150, motivets mått: 40x34
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 januari 2013
kl 20:31:05
26/1 22:43:48
150 kr
27/1 18:33:48